SalesUP

Jsme konzultační a poradenská firma a jsme tady pro to, aby firmy i jednotlivci prodávali víc. Ve firmách nastavujeme prodej, učíme manažery prodej řídit a obchodníky prodávat.

Naše filozofie

Smysluplnost je pro nás v centru všeho, co děláme. Je pro nás důležité, abychom věci nedělali jen "za čárku". Chceme je vidět uvedené do života, jak fungují a díky nim prodáváte víc.

Lidskost

Věříme, že za každým úspěchem stojí lidé – naši klienti, kolegové a partneři. Skutečný úspěch spočívá ve vzájemném respektu a porozumění.

Praktičnost

Stavíme na vlastních praktických zkušenostech každého z týmu. Díky tomu jsou naše řešení ihned použitelná a rychle přináší výsledky.

Roman Klement

CEO, jednatel

management, prodej, péče, procesy, projektové řízení

David Šmat

CSO, jednatel

prodej, nábory, management týmů, motivace, rozvoj

Souvislosti

Vnímáme věci komplexně a v souvislostech. Při řešení problému hledáme jeho podstatu a přesahy, abyste nešlapali na plyn, když je zatažená brzda.

Efektivita

Pracujeme s vašimi reálnými zákazníky, obchodními případy a v reálných situacích. Díky tomu neztrácíte čas a čas jsou peníze.

Poznejte náš tým ostřílených obchodníků, manažerů a mentorů

Pavel Šlechta

nábory, onboarding, rozvoj, telesales, prodej

Dagmar Paličková

rozvoj, diagnostika, koučování, prodej

Jan Beneš

tvorba značky, kreativní kampaně, grafický design

Martina Tůmová

marketing, značka, komunikace, copywriting, kampaně

Jaroslav Ptáčník

prodej, koučink obchodníků, vyjednávání, motivace

Chcete se stát součástí našeho přátelského týmu?

To, co vás naučíme,

vás nenecháme zapomenout.

Ověřujeme, vylepšujeme, ladíme a kryjeme vám záda.

Naše kompetence

Řízení obchodních oddělení

Pracovali jsme v mnoha oborech v malých soukromých firmách i v nadnárodních korporacích. Řídili jsme obchodníky, obchodní týmy i celá oddělení od 1 až po 100+ členů. Zodpovídali jsme za obraty v rozmezí jednotek milionů po desítky miliard.

B2B prodej

V osobním prodeji za sebou máme více než 100 tisíc schůzek. Probíhaly a probíhají u zákazníků z nejrůznějších oborů, jejichž obrat se pohybuje od stovek tisíc po jednotky miliard. Naživo, online i po telefonu.

Marketingová podpora

Stavíme na zkušenostech z oblasti FMCG, retailu, automotive nebo energetiky. Připravili jsme kampaně, které klientům navýšily obraty a vynesly i ocenění Effie za nejefektivnější komunikaci. Máme profesní přesah do médií, žurnalistiky a vytváření PR.

Finanční řízení

Máme zkušenost s tvorbou finančních plánů výrobních a obchodních společností i s návrhem struktury manažerského reportingu. Plánovali jsme prodej, tržby, marže a připravovali ostatní navazující plány pro firmy s obratem 3 mil. – 25 mld. Kč.

Rozvoj dovedností

Zodpovídali jsme za rozvoj manažerů, obchodníků, podpůrných pozic i lidí z callcenter a zákaznických služeb. Zajišťovali jsme pro ně jak jednorázové aktivity, tak i komplexní programy. Jsou mezi námi certifikovaní koučové a absolventi andragogiky.

Nábor a onboarding

Rukama nám prošly tisíce uchazečů, při výběru manažerů, obchodníků i lidí na neobchodní pozice. Zodpovídali jsme za přípravu a realizaci onboardingových plánů. Používáme diagnostické metody splňující přísná kritéria a standardy Unie psychologických asociací ČR.

Spojte se s námi

a budete prodávat víc

Stáhněte si kompletní

výsledky průzkumu

TRENDY V ŘÍZENÍ

PRODEJNÍCH TÝMŮ